‘Sen iyi bir takım oyuncusu değilsin’


Masterchef Allstar’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İkinci takım oyunu için önlüklerini giyen yarışmacılar bugün de birbirinden farklı yemeklere imza atacak. Peki, Masterchef’te eleme adayları kim oldu? 29 Kasım’da Masterchef’te hangi takım kaybetti, eleme adayları kim oldu?

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Alican’ın vedasının ardından Allstar’da 11 kişi kalan Masterchef yarışmacıları kaptanlık oyununu kazanarak haftaya gücel bir başlangıç yapmak için önlüklerini giydi. Şeflerin yarışmacılardan Şekerpare istediği gecede en başarılı bulunan isim Hasan oldu.

Hasan kırmızı takımın kaptanı olarak Barbaros’u seçti.

MAVİ TAKIMDA KİMLER VAR?

Hasan 

Tahsin

Sergen

Tolga

Dilara

Batuhan

KIRMIZI TAKIMDA KİMLER VAR?

Barbaros 

Eren

Kıvanç

Cemre

Esra

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Mavi takım haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybetti. Bireysel dokunulmazlığı Sergen’in kazandığı bölümde yapılan oylamanın ardından eleme potasına giren isim Tolga oldu.

HAFTANIN İKİNCİ TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci takım oyununda skoru 1-1 yapmak isteyen mavi takım ve haftayı lider kapatmak isteyen mavi takım Tayland Mutfağı yemeklerini en başarılı şekilde yapmak için önlüklerini giydi. Gecede yarışmacılardan istenen yemekler:

Tom Kha Gai

Money Bags

Ga Prao Tofu

Kao Pad Kung

Larb Gai

Massaman curry

Muzlu Poti

Gecenin kazannaı yine kırmızı takım oldu. Mavi takım bu hafta ikinci defa potaya girmemek için bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı. 

GECENİN ELEME ADAYI OLARAK KİM BELİRLENDİ?

Yapılan bireysel dokunulmazlık oyununda en başarılı tabağa imza atan isim Batuhan oldu. Geride kalan iismlerin yer aldığı oylama sonucu ise haftanın ikinci eleme adayı olarak belirlenen isim Dilara oldu.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*